piątek, 4 grudnia 2015

PerfekcjonizmNiedobrze nie mieć w ogóle  tego głosu w głowie, który każe być wobec siebie krytycznym, ale jego niepodzielne rządy są bardziej niż niedobre.

9 komentarzy:

 1. Ach, uwielbiam i twój styl rysowania, i podejście do życia<3

  OdpowiedzUsuń
 2. Dodatkowej grozy dodaje temu komiksowi fakt, że Twoje perfekcjonistyczne ja przypomina mi Izmę z "Nowych szat króla". Przerażające :"O

  (Ale sam komiks bardzo dydaktyczny, heartwarmingowy i pełny różnych fajnych angielskich określeń w moim sercu. Cudny jest <3)

  OdpowiedzUsuń
 3. Komiks z przesłaniem, szczególnie przemawia do mnie ostatnie zdanie <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Ej, kto jak kto, ale ty nie możesz tak mówić! Szkoda, że nie zdajesz sobie sprawy z tego, ile osób ci zazdrości :) Kocham twój styl, śliczne te twoje obrazki :D Ja też przytyłam, ej ;_; Za bardzo to prawdziwe, eh. Ostatnio też mam taki okres w moim życiu D: No nic, nic mi nie wychodzi! Mam tylko nadzieję, że i tobie i mi to zwróci się z podwójną siłą :)

  Trzymaj się, weny życzę.

  OdpowiedzUsuń
 5. podoba mi się ta personifikacja :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Masz fajny styl i jest Twój.Ja też mam takie głosy,fuj,zgiń przepadnij!

  Chomik

  OdpowiedzUsuń
 7. Obserwuję wiele blogów z komiksami, zarówno polskich jak i zagranicznych, a zawsze uważałam, że twój warsztat jest najlepszy i najlepiej dopracowany - pomimo tego, że niektórzy z tej listy utrzymują się z rysowania.

  OdpowiedzUsuń
 8. Twoja "kreska" stoi na tak wysokim poziomie, że spokojnie możesz wysłać panią Personifikację na wakacje, i to gdzieś daleko. Może tam wyluzuje i od tej pory będzie Cię tylko pozytywnie motywować, wysyłając kolorowe pocztówki :)

  OdpowiedzUsuń