poniedziałek, 26 października 2015

Kosmiczny ferment


Niby nie jestem życiową kaleką, coś tam już przeżyłam i różnymi rzeczami wypełniam życie, ale potencjalna apokalipsa zastałaby mnie w jakimś takim niezręcznym, efemerycznym momencie, gdzie na coś czekam, czegoś ważnego brak albo wciąż nie osiągnęłam większości swoich priorytetowych celów. Instytut Historyczny zabrał mi młodość, ideały i zdrowie psychiczne (coś w końcu musiało sprawić, że jestem zwyrolem) więc mimo gramolenia się w górę i tak mam poczucie obciachu, że gramolę się zbyt wolno - dlatego mym największym, kwaśnym marzeniem jest zrobienie licencjatu i zrobienie sobie miliona samojebek z dyplomem pod paszką. Mniej defetystycznie - szczerze nie mogę się doczekać, aż do niego zasiądę, aww jiss!
I do tego w sobotę kończę milion lat, imperatyw podsumowań żywota wierci mi dziurę w czaszce.

Kometa leci, wyścig z czasem, a mi po złości wkręcił się jeden z tak jakby motywujących kawałków Modern Talking:3 komentarze:

 1. W sumie mało kto może się Noblem pochwalić..Słuchaj, jest Ci przypisana jakaś lista osiągnięć, którą musisz, ale to musisz? A szlag tą kometę! Może niektórych nigdy nie osiągniesz i co?To tylko Twój biznes.Nie martw się.
  Odejdźmy dobrze się bawiąc.Kelner,szampana!
  Choinka jasna, kometa?!A Falkon?!
  Będziesz pisać w piekiełku 1000 razy :"A mogłam zrobić genialną analizę Greya i nie zrobiłam"


  Chomik

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cóż, wolałabym umrzeć mając dyplom, ale jeśli kiedyś jeszcze ma być koniec świata (a pewnie będzie, to ostatnio w modzie) to chyba lepiej uraczyć się tym szampanem :D

   Usuń
 2. Czytam wszystkie Twoje wpisy. Są świetne. Uśmiałam się jak nigdy. Ale ten komiks mnie rozwalił najbardziej. Co te studia z nami robią hahah

  OdpowiedzUsuń